Na sprzedaż dwa mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji w Giżycku

0

Sprzedam dwa mieszkania dwupoziomowe w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kolejowej w Giżycku, tuż przy plaży, porcie Żeglugi Mazurskiej i porcie Ekomarina, w pierwszej linii zabudowy przy jeziorze Niegocin – już bliżej do plaży i jeziora ciężko znaleźć lokal. Ponadto, obecnie trwa budowa przejścia podziemnego pod torowiskiem na przedłużeniu ul. Unii Europejskiej. Inwestycja ta zapewni bezpośrednie wejście z centrum miasta na teren plaży miejskiej.

Mieszkanie w kameralnym i urokliwym budynku z zielonym patio. W samym centrum, w okolicy mnóstwo lokali gastronomicznych i sklepów (Biedronka znajduje się na najniższej kondygnacji budynku) oraz atrakcje turystyczne miasta. Dostępny duży parking dla mieszkańców.

Mieszkania obecnie połączone są w jeden zespół lokali, z dwoma odrębnymi księgami wieczystymi i odrębnymi wejściami, więc bez problemu jest możliwość przywrócenia pierwotnej wersji, tzn. dwóch niezależnych mieszkań.

Lokal jest w stanie pozwalającym na zaaranżowanie na nowo we własnym zakresie lub odświeżenie i umeblowanie do zamieszkania. Zdjęcia pokazują jego stan na chwilę obecną.

Na pierwszym poziomie mieszkania znajduje się duży salon, duża kuchnia, dwa balkony, dwa mniejsze pokoje, pralnia oraz łazienka. Drugi poziom to przedpokój i dwa duże pokoje.

Powierzchnia całkowita tych dwóch mieszkań to ponad 140m2 wliczając w to powierzchnię liczoną od ścian kolankowych. Powierzchni liczonej od wysokości  2,2m jest ponad 101 m2. Mniejsze mieszkanie ma 41,3 m2 powierzchni użytkowej mieszkalnej (wysokości powyżej 2,2m), a powierzchnia całkowita około 60m2. Większe mieszkanie ma 59,94m2 powierzchni użytkowej mieszkalnej (wysokości powyżej 2,2m), a powierzchnia całkowita około 80m2.

Doskonała inwestycja kapitału lub też na własny użytek, może służyć jako komfortowe mieszkanie lub pod wynajem długo lub krótkoterminowy z uwagi na bardzo atrakcyjną lokalizację oraz potencjał turystyczny Giżycka.

Tel. kontaktowy: +48515510707

Sprzedaż bezpośrednia, zapraszam do kontaktu. Nie odpowiadam na SMS.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

(ogłoszenie płatne) 

Reklama