Reklama

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku zaprasza na Mistrzostwa Europy Skuterów Wodnych.

Mistrzostwa Europy Skuterów Wodnych to impreza sportowa o zasięgu międzynarodowym. Mając na uwadze sukces organizacyjny z 2020 r. oraz ogromne zainteresowanie kibiców tym sportem, jesteśmy pewni, że w tym roku poprzeczkę zawiesimy jeszcze wyżej, nawet mimo ograniczeń wynikających z COVID-19.

Zeszłoroczne wydarzenie było szeroko komentowane i relacjonowane w mediach, 113 zawodników reprezentujących 18 europejskich krajów wzięło udział w 13 konkurencjach (męskie, damskie, oldboyów i juniorskie.

Zawody poprzedzały sesje treningowe, na które poświecono jeden dzień. Następnie odbyły się zawody polegające na starcie w 3 seriach, w wyniku których ułożono klasyfikację generalną). Odbyły się wszystkie zaplanowane konkurencje. Impreza przyciągnęła na Plażę miejską przy ul. M.M. Kolbego w Ełku ok. 5000 osób w ciągu 4 dni.

W tym roku planowany termin rozegrania  Mistrzostw Europy Skuterów Wodnych to 1-4 lipca 2021 r., również na części przy plaży na ul. Kolbego.

Będzie woda, słońce i emocje sportowe na świeżym powietrzu- czego chcieć więcej?

Mistrzostwa Europy Skuterów Wodnych, Ełk 1-4 lipca

1-4 lipca 2021 r. Plaża MOSiR Ełk, ul. M.M. Kolbego

Czwartek 1 lipca 

09:00 Opening of the paddock

13:00 – 14:00 Lunch Break

12:00 – 18:00 Registration

15:00 – 19:00 Technical Scrutineering

15:30 – 19:00 Engine Test (on water) allowed

19:30 – 20:00 Ceremonia otwarcia

Piątek 2 lipca

09:00 – 09:30 Riders Briefing

09:30 – 10:30 Technical Scrutineering

10:30 – 13:00 Free Practice kwalifikacje

1. SKI GP3

2. SKI JUNIOR 3.2 (WORLD AND CONTINENTAL CHAMPIONSHIP)

3. RUNABOUT GP4

4. SKI JUNIOR 3.3 (WORLD AND CONTINENTAL CHAMPIONSHIP)

5. RUNABOUT GP4 LADIES

13:00 – 14:00 Lunch Break

14:00 -17:30 Free Practice – kwalifikacje

1. RUNABOUT VETERANS GP1

2. SKI GP2

3. RUNABOUT GP2

4. SKI LADIES GP1

5. SKI GP1

6. FREESTYLE (FREE PRACTICE)

7. RUNABOUT GP1

17:30 – 19:30 MOTO 1

1. SKI GP3

2. SKI JUNIOR 3.2 (WORLD AND CONTINENTAL CHAMPIONSHIP)

3. RUNABOUT GP4

4. SKI JUNIOR 3.3 (WORLD AND CONTINENTAL CHAMPIONSHIP)

Sobota 3 lipca

08:30 – 09:00 Riders Briefing

10:00 – 13:00 MOTO 1

1. RUNABOUT GP4 LADIES

2. RUNABOUT VETERANS GP1

3. SKI GP2

4. RUNABOUT GP2

5. SKI LADIES GP1

6. SKI GP1

13:00 – 14:00 Lunch Break

14:00 – 15:00 MOTO 1

1. FREESTYLE (POLE POSITION)

2. RUNABOUT GP1

15:00 – 19:00 MOTO 2

1. SKI GP3

2. SKI JUNIOR 3.2 (WORLD AND CONTINENTAL CHAMPIONSHIP)

3. RUNABOUT GP4

4. SKI JUNIOR 3.3 (WORLD AND CONTINENTAL CHAMPIONSHIP)

5. RUNABOUT GP4 LADIES

6. RUNABOUT VETERANS GP1

7. SKI GP2

8. RUNABOUT GP2

Niedziela 4 lipca

08:30 – 09:00 Riders Briefing

10:00 – 13:00 MOTO 2/ MOTO 3

MOTO 2

1. SKI LADIES GP1

2. SKI GP1

3. FREESTYLE (MOTO1)

4. RUNABOUT GP1

MOTO 3

1. SKI GP3

2. SKI JUNIOR 3.2 (WORLD AND CONTINENTAL CHAMPIONSHIP)

13:00 – 14:00 Lunch Break

14:00 – 18:30 MOTO 3

1. RUNABOUT GP4

2. SKI JUNIOR 3.3 (WORLD AND CONTINENTAL CHAMPIONSHIP)

3. RUNABOUT GP4 LADIES

4. RUNABOUT VETERANS GP1

5. SKI GP2

6. RUNABOUT GP2

7. SKI LADIES GP1

8. SKI GP1

9. FREESTYLE (FREE PRACTICE)

10. RUNABOUT GP1

19:00 – 20:00 Ceremonia dekoracji zwycięzców

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
borelio
borelio
8 czerwca 2021 19:01

Jak dobrze , że nie u nas.