Masarnia Giżycko. W ofercie tradycyjne wędliny i świeże mięso bez konserwantów

0

Od początku grudnia 2022 r. w Giżycku działa zakład Masarnia Giżycko, który produkuje tradycyjne i naturalne wędliny.

O Masarni Giżycko pisaliśmy pod koniec stycznia – Naturalne wędliny prosto z Mazur. Nowa, tradycyjna masarnia w Giżycku [kliknij żeby przeczytać].

Od tego momentu zakład i sklep firmowy, który znajduje się przy ul. Plac Dworcowy 2B w Giżycku, bardzo mocno się rozwinął, a asortyment znacząco rozszerzył.

Po publikacji artykułu w portalu Gizycko.info i gazecie Głos Ziemi Giżyckiej do godziny 12:00 mieliśmy wyprzedany cały towar, zostawał tylko smalec i kaszanka. Nie byliśmy przygotowani na tak duże zainteresowanie  – mówi jeden z właścicieli Masarni Giżycko.

Jak dodają właściciele, zmiany wymagała organizacja pracy, aby można było obsłużyć wszystkich Klientów.

Obecnie przestawiliśmy się na produkcję wielogodzinną, śmiało mogę stwierdzić, że nasze wyroby kupuje u nas połowa miasta, przyjeżdżają także klienci z sąsiednich miast Węgorzewa, Kętrzyna, Mrągowa, a nawet Ełku.

Co wyróżnia zakład Masarnia Giżycko?

Świeżość produktów – o to w Masarni Giżycko dba się najbardziej. W sklepie firmowym można dostać świeże mięso wieprzowe i wołowe z codziennego rozbioru. Mięso przygotowywane jest w taki sposób, aby rano w sklepie znajdowała się świeża dostawa.

W sklepie firmowym Masarni Giżycko można kupić m.in.: kiełbasę białą cienką, kiełbasę giżycką, kabanosy, kaszankę, baleron wędzony, boczek wędzony, szynkę wędzoną, schab wędzony, kiełbasę szynkową, mielonkę zwyczajną, salceson, pasztetową, smalec, kości, żebra długie, mortadelę, parówki, pastę wojskową, schab parzony, golonkę wędzoną, wątróbki, świeżynkę.

Ważną kwestią, na którą zwracają uwagę klienci Masarni Giżycko, jest droga dojazdowa do sklepu firmowego. Obecnie jej stan nie jest najlepszy.

Droga jest w zarządzie Urzędu Gminy Giżycko, i urząd zadeklarował się, że poprawi nam drogę w jak najszybszym terminie – przekazują właściciele Masarni Giżycko.

Asortyment produktów stale się powiększa, więc warto obserwować stronę Masarni Giżycko na portalu Facebook.com – https://www.facebook.com/masarniagizycko.

Istnieje możliwość sprzedaży wysyłkowej. Zamówienia detaliczne i hurtowe można składać telefonicznie lub mailowo: tel. 574 351 787, biuro@masarniagizycko.pl .

Masarnia Giżycko

Plac Dworcowy 2B

11-500 Giżycko

Tel.: 574 351 787

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 8:00 – 17:00

soboty – 8:00 – 14:00

Daj nam znać