Wynajmujesz domek letniskowy lub pokoje, jednak Twój kalendarz nie jest jeszcze zapełniony? A może dopiero zaczynasz i szukasz pomysłów na promocję? Skup się na ważnych fundamentach promocji każdego ośrodka wypoczynkowego.

Dodaj dobre zdjęcia

Nie każdy jest profesjonalnym fotografem, jednak każdy może wziąć smartfon w rękę i sfotografować to, co chce. Problem w tym, że nie zawsze wychodzi to korzystnie – zdjęcia z telefonu bywają zaszumione, mają kiepskie kolory; czasem zdarza się, że przez zabrudzony obiektyw wychodzą rozmyte. Wiele do życzenia pozostawiają również ujęcia, które sprawiają, że pomieszczenia wydają się mniejsze, niezadbane.

Z tego powodu, warto jest skorzystać z pomocy kogoś, kto posiada dobry aparat cyfrowy i zna się na obróbce zdjęć. Goście wybierają przede wszystkim oczami, z tego powodu – nieświadome ukrycie zalet naszego miejsca obniży zainteresowanie.

Nagraj film promujący

Wideo jest obecnie najbardziej promowanym medium na przykład w serwisie Facebook. Nie bez przyczyny  – filmem jesteśmy w stanie pokazać dużo więcej, niż zdjęciem. Ważny jest fakt, że serwisy ogłoszeniowe często posiadają limit zdjęć, a przekierowanie potencjalnego gościa na YouTube pozwoli nam na lepsze pokazanie tego, co mamy do zaoferowania.

Produkcja filmu to bardziej złożony proces. Konieczne jest posiadanie profesjonalnego oprogramowania do montażu filmu i obróbki dźwięku, sprzętu – kamery, statywu, mikrofonu, komputera z dobrym procesorem – a także nagrania wysokiej jakości.

Stwórz stronę internetową

Posiadanie strony internetowej jest wręcz obligatoryjne, gdyż z nią nie jesteśmy zamknięci w ramach wymagań narzuconych przez serwisy ogłoszeniowe.  Przestajemy być także zależni od płatnej promocji w serwisach, której cena, na wskutek podwyżek, z czasem staje się bardzo wysoka.

Mając stronę internetową, przekazanie naszej oferty potencjalnym gościom będzie zdecydowanie prostsze. Najprostszym sposobem na to jest założenie mini strony w serwisie typu Weebly.com, jednak jest to rozwiązanie dalekie od profesjonalnego. Źle wyglądająca strona może zniechęcić gościa do wykonania telefonu.

Warto jest sprawdzić lokalną ofertę reklamy, dedykowaną ośrodkom na Mazurach. Dobrze jest inwestować w wynajmowany lokal, ale dopiero odpowiednie zaprezentowanie jego zalet przyniesie nam korzyści.

Co dalej?

Powyższe trzy wskazówki to jedynie fundament, który stanowi początek każdej udanej drogi pozyskiwania gości przez Internet. W dalszych etapach czeka na nas na przykład rejestracja w popularnych serwisach rezerwacyjnych. Ze względu na wysokie prowizje, powinno pozostawić się tę czynność na późniejsze etapy promocji.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, napisz lub zadzwoń:

tel. (+48) 8888-999-22

e-mail: mazury@mrdeal.pl

Pełną ofertę znajdziesz na https://mrdeal.pl/mazury/