Festiwal Kolorów w Giżycku 2021

0

Festiwal Kolorów 2021. Kolorowe Zakończenie Wakacji.

21 sierpnia Amfiteatr Twierdzy Boyen

godz. 18.00 DJ Set Verossi i Matt5ki,

godz. 20.00 Tabu

godz. 21.30 Skytech!

Czym jest Festiwal Kolorów?

To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. Jesteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy ich kilkaset na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi.

Wyrzuty Kolorów Holi co pół godziny!

Dodatkowo: wyrzuty konfetti, wyrzutnie ognia i CO2

Bilety w cenie 25 zł (-20% przy okazaniu Giżyckiej Karty Mieszkańca) do kupienia w kasie stacjonarnej kina Nowa Fala oraz online na kino.gizycko.pl. Dzieci poniżej 7 roku życia wchodzą bezpłatnie!

Ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków innych niż „Kolory Holi” (możecie nabyć na www.koloryholi.pl). Kolory zapewniane przez organizatorów są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania!

Podczas Festiwalu prowadzona będzie charytatywna zbiórka na rzecz Igorka Kamińskiego pod patronatem burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza.

info. organizatora