Daj piątaka na kociaka czyli zrzutka na giżyckie koty!

0

Co jedzą koty? Kto funduje im pożywienie, płaci za leczenie? Koty wolno żyjące zjedzą to, co upolują lub znajdą. Większość z nich żywi się odpadkami wyrzucanymi przez ludzi. Taka „dieta” jest dla kotów szkodliwa. Są również fundacje i stowarzyszenia, które dbają by koty miały co jeść. Jednak tak naprawdę żywienie i leczenie kotów jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki darczyńcom.

Giżycki kociętnik, prowadzony przez Stowarzyszenie “Brat Kot”, pęka w szwach. Potrzeby są ogromne, wszystko w związku z tym, że pod opiekę programu trafiło prawie 3 razy więcej kotów niż w latach poprzednich. Potrzeba m.in. więcej karmy, środków czystości, szczepień, itp.

Zwracamy się więc do Naszych czytelników i apelujemy o wsparcie dla kociaków.  Razem możemy zaprosić koty na obiad z puszki albo po prostu na mięsny posiłek:) Możecie też wesprzeć profilaktykę i leczenie kotów. Bardzo ważne są szczepienia, to właśnie one zapobiegają chorobom, czyli cierpieniu kotów, ale też dodatkowym kosztom leków i wizyt u weterynarzy.

Co możemy zrobić?

Po kliknięciu w baner umieszczony poniżej, zostaniecie przekierowani do strony, na której prowadzimy “zrzutkę” pieniędzy na giżycki kociętnik. Za zebrane pieniądze zakupimy karmę dla kotów, którą przekażemy Stowarzyszeniu Brat Kot. Całą akcję udokumentujemy na zdjęciach, które opublikujemy na naszej stronie. Nie ważne ile wpłacisz- liczy się każda złotówka.

(kliknij w baner aby dorzucić się na karmę dla kociaków)

KOT BANER

Za każdą pomoc będziemy Wam ogromnie wdzięczni- zarówno my jak i koty!

Strona Stowarzyszenia Brat Kot (kliknij). 

kotek
Foto: Stowarzyszenie Brat Kot

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze